על האתר

שמעת?

קוף דחף פח דפוק!!!

איפה?

באתר מילימבו!

יש אומרים ש"עברית שפה קשה" (נא להגות במבטא כבד…) , אחרים אומרים שעברית היא שפה מצחיקה. אז המערכת החליטה קבל עם ועדה (לא נפרט באיזה עדה מדובר..) כי עליה לגשר פעם נוספת בין הפערים בעם היהודי ולעשות כל שלאל ידיה במטרה נעלה לשמר את השפה העברית, לשפרה ולהביא קצת נחת ועדנה לעם. אז איך עושים את זה? הכל באתר מילים בו, האתר שלכם למשחקי מילים, חידודי לשון, צירופי מילים, ציטוטים ואמירות וכמובן הפלינדרום המוכר והטוב.

אתר מילימבו מיועד לכל ישראלי גאה שלא רק עשה שימוש בשפה אמו לצרכי עסקה מפוקפקת בשוק הפשפשים או תוך שימוש גנאי אחר לברך את אמו של חברו אלא גם לאלו שביניכם הגאים בשפה ורוצים לעשות בה שימוש מושכל או שטותי, כאלה שמערכים משחקי מילים וחידודי לשון וגם לתרבותיים שבינכם המשתמשים באופן יומיומי בציטוטים ואמירות.

כולנו תקווה, כי מילימבו לא רק תשחרר אתכם מכבלי היומיום המשעממים ותעלה חיוך על בדל שפתכם אלא גם תאתגר אתכם בחידות, בתהייה מה מסתתר מאחורי תמונה או בפלינדרום משובח ומשעשע.

מן המפורסמות כי ציפיות יש רק בכריות, עם זאת הצפייה שלנו מכם (כן המערכת מכוונת גבוה) היא לשתף אותנו ברעיונות, בחידודי לשון, במשחקי מילים, ברעיון לפלינדרום שטותי ובשלטים מצחיקים שנתקלתם בהם (בתקווה שיצאתם בשלום מהתאונה)

אז בקרו אותנו באתר והכניסו מילים בו!

אתר מילים בו – אילו רק אליעזר בן יהודה היה יודע….